11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Огласи за доделување земјоделско земјиште

Ќе се распишуваат два јавни огласи за доделување на државно земјоделско земјиште. Огласите опфаќаат и повеќе општини од регионот,а сите потребни информации можар да се најдат на веб страницата на министерството за шумарство и водостопанство.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles