19 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Јаневски: Да се свртиме кон руралниот туризам

Годинава се очакуваат околу 400 милиони долари прилив од туризмот, а за зголемување на понудата Македонија треба да ги следи европските текови и да се сврти кон руралниот туризам, сметаат од Агенција за промоција и поддршка на туризмот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles