11.5 C
New York
Wednesday, September 28, 2022

Buy now

spot_img

Приведен каменичанец за напад на сопругата

62-годишен маж од Македонска Каменица затоа што во семејниот дом физички ја нападнал неговата 56–годишна сопруга. По комплетирање на случајот против напаѓачот  ќе биде поднесена соодветна пријава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles