3.8 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

ВМРО:СДСМ го отежна животот на илјадници семејства

Неизгласувањео на  предлогот на Синдиктот од страна на СДСМ  на десеттици илјади семејства ум нси продолжение на прпблемите, се огласија денс од ВМРО ДПМНЕ. Според нив, пари има, и админстрацијата треба да ги добие.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,596FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles