3.8 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

Закани со нож во Кочани

Кочанската полиција приведе лица не 58-годишна возрас, затоа што со нож му се заканувал на 20 години помлад сограѓанин. Ножт е одземен и заверен како доказен материјал, а агресивниот кочанчанец е задржан во полициска станица. Инцидентот е во фаза на истрага и  документирање , по што  ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,596FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles