24.5 C
New York
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Зрновци: Промена на водоводна мрежа на ул АВНОЈ

Започнаа  градежни активности за промена на секундарната водоводна мрежа на улица АВНОЈ во Зрновци, по што ќе следи целосна реконструкција и асфалтирање на истата. Целосно завршување на овие активности е предвидено до петок.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,363FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles