22.7 C
New York
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Комунална неодговорност во Кочани

Слики со непристојна комунална содржина ни пристигнаа и од Кочани. тамошни жители реагираат на несоодветно расфрланиот смет околу контејнерите во централното градски подрачје.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,363FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles