17.4 C
New York
Sunday, September 25, 2022

Buy now

spot_img

Прашума среде град

Вистинска урбана џунгла се наога среде град. Ова е на улицата Маршал Тито,од бројот 58 до 60. Станарите од наведените влезови стравуваат од несакани средби со змии и други штетници, кои како што тврдат се ријат во овие обраснати џбунови. Фотографиите кои ни ги испратија, ја потврдуваат нивната вознемиреност. На потег се надлежните.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles