11.2 C
New York
Saturday, September 24, 2022

Buy now

spot_img

Физички напад во Кочани

Физички инцидент се случил вчера во центарот на Кочани.По претходна вербална расправија на кружниот тек во Кочани во раните утрински часови физички бил нападнат 34 годишниот П.С. , а притоа добил закани со остар предмет. По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,498FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles