21.2 C
New York
Monday, September 26, 2022

Buy now

spot_img

Освен цигли и балони се најдоа во контејнер

Освен кабаст отпад, како градежен шут и цигли од утринава во контејнерите се најдоа и балони.Тие не се опасност по  предизвикување дефект на сметларките,но барем остануваме уникатни во регионот и пошироко, по она што се може да се најде во штипските контејнери.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,504FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles