1 C
New York
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Водоводна и канализациона мрежа во М.Каменица

Жителите од улица “Новопроектирана” во Македонска Каменица добија нова водоводна и канализациона мрежа. Во тек е приклучувањето на новоизградените објекти за домување, а овој зафат комплетно е во изведба на ЈП Камена Река.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles