16.6 C
New York
Saturday, September 24, 2022

Buy now

spot_img

Ќе се осветлува паркот во Св. Николе

Популарната ,,Плава лагуна” во паркот  во Свети Николе конечно ќе биде пристојно и осветлено место. Во наредните два/три дена ќе се заврши со поставување на нови канделабри, клупи и кантички за отпад.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles