1.6 C
New York
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Инцидент на базенот во Кочани

Инцидент на градскиот базен во Кочани. 42-годишник со место на живеење во Германија, пријавил дека тој, неговите две малолетни деца и уште три други лица, биле физички нападнати од 6 други лица од виничко.

Причините за инцидентот остануваат непознати, а на нивно расветлување работи полицијата.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles