11.5 C
New York
Wednesday, September 28, 2022

Buy now

spot_img

Уништени патокази во Кочани

Кочанчани револтирани од гледката која ја имаат секојдневно, некој упорно се обидува да наштети на околината и градот. Овојпат уништени патоказите поставени за рекреативците кои со ова видео о покажуваат револтот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles