15.1 C
New York
Saturday, October 1, 2022

Buy now

spot_img

Грција: Миниран банкомат во болница

Четири  лица, облечени како лекари, со маски, околу четири часот и 30 минути утрово поставиле експлозивна направа  во банкомат што се наоѓа во внатрешноста на атинска болница, објави грчката новинска агенција АНА.  Според истите информации, од експлозијата е предизвикана материјална штета, нема повредени, а сторителите не ги земале парите од банкоматот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles