1 C
New York
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Улиците во Лозов расадник во завршна фаза

Улиците во Лозов Расадник се во завршна фаза и се очекува завршување до крајот на месецот или првата половина на месец август кога комплетно ќе бидат завршени асфалтирањето, тротоарите и осветлувањето во наелбата.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles