15.1 C
New York
Saturday, October 1, 2022

Buy now

spot_img

Бугарија: Неуспешен обид за сослушување на Гешев

Антрикотупциската комисија денес се обиде  да  г о сослуша  главниот  бугарски обвинител Иван Гешев во врска со тајните снимки  направени во спалатана Бојко Борисов. Таму се глдеаат многу пари, пиштол  и женско присуство.  Гешев одби да одговара на  посочувајки дека за тоа нема обврска.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles