15.1 C
New York
Sunday, October 2, 2022

Buy now

spot_img

Несоодветно однесување во Кочани

Гледачи на ТВ Стар од Кочани ни испратија кратко видео од несоодветно однесување на деца на детско игралиште. Видеото кое осамна и на социјалните мрежи упатува на потреба од поголема едукација и преземање итни мерки за промена на навиките и на најмалите.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles