15.1 C
New York
Sunday, October 2, 2022

Buy now

spot_img

Петмина тешко повредени поради пукната гума.Нова сообракајка во регионот

Петмина се тешко повредени на експресниот пат Кочани – Штип, откако на автомобил Ауди со странска регистрација,му пукна гума.Возилото неколку пати се превртело,.по што,патниците се здобиле со повредите.

Повредените двајца мажи и три жени со возило на Брзата помош итно се пренесени во КБ Штип и се заджани на лекување.На лице место изврешен е увид од екипа на полицијата.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles