15.1 C
New York
Saturday, October 1, 2022

Buy now

spot_img

СДСМ: Стоиме цврсто зад Францускиот предлог

СДСМ нема намера да ретерира ви ниту една варијанта бидејки сметаме дека прифакањето на Францускиот предлог е добра завршена работа. Пуштањето памфлети дека ке прифатиме референдум е измислица на Мицковски.

Поради ова, констатираат од СДСМ, Мицковски е збунет и тој денеска е во Будимпешта по друго.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles