15.1 C
New York
Sunday, October 2, 2022

Buy now

spot_img

Мини депонија од градежен шут во Штип

Доколку секој својот градежен шут го фрла таму каде што прво ќе му дојде при рака, градот би имал многу мали депонии. Оваа мини депонија е на ул. Пиринска, а граѓани кои минуваат таму велат дека гледката е неубава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles