15.1 C
New York
Saturday, October 1, 2022

Buy now

spot_img

Градежните активности завршени, но не до крај

Граѓани на Пробиштип ни испраќаат фотографија на која се гледа како по завршувањето на градежните активности на улица извадениот асфалт останал на сред улица. Велат ова е глем проблем за автомобилите кои минуваат овде.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles