14.8 C
New York
Sunday, October 2, 2022

Buy now

spot_img

Несреќа на локалниот пат с.Мустафино – с.Ерџелија

Вчера вечер околу 20 часот на локалниот пат с.Мустафино – с.Ерџелија Ј.Р. (44) управувајќи моторцикл изгубил контрола и излетал од патот. Во несреќата мотоциклистот се здобил со тешки телесни повреди констатирани во Клиничка болница Штип. Увид на местото извршила екипа на ОВР Свети Николе.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles