15.1 C
New York
Sunday, October 2, 2022

Buy now

spot_img

Нарушување на ред и мир со физичка пресметка

Вчера вечер на ул. ,,Партизанска” била пријавена физичка пресметка помеѓу Е.Д.(30) и Б.Д. од Штип од едната и Е.С(21) и П.М. од Штип од друга страна. Тие биле пријавени за нарушување на редот и мирот, а по целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles