17.2 C
New York
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Напукнат столб на објект во Штип

Овие пукнатини влеваат голема доза на страв и неизвесност на станарите од улицата Маршал тито во строгиот центар на Штип во близина на градскиот плоштад Слобода.Со испратените фотографии, бараат итна негова санација од надлежните…

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,787FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles