2.6 C
New York
Monday, February 6, 2023

Buy now

spot_img

Владата ги казнува штипјани за изгубените локални избори, тврди Мицковски

Владата ги казнува штипјани поради лани изгубените локални избори, изјави денес претседателот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицковски на прашањњето зошто Владата на дневен ред не ја става точката за Обврзницата на општна Штип.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,701FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles