2.6 C
New York
Monday, February 6, 2023

Buy now

spot_img

Власта преку социјалните пакети покажува колку граѓаните се сиромашни

Власта преку социјаните пакети сама покажува колку граганите се осиромаени и со нив не треба да се фали, контатира лидерот на опозицијата Хростијан Мицковски на рашњето Што мисли за владините социјални мерки.

Во однос на криминалот и корупцијата кои од страските дипломати кај наа и во другите земји од Западен Балкан се опишуваат како присутни во голема мера, Мицковски изјави.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,701FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles