3.5 C
New York
Friday, March 31, 2023

Buy now

spot_img

Автомобил узурпира автобуска постојка

Повеќе од 10 дена, непрописно паркиран автомобил го узурпира просторот наменет за автобуска постојка во Штип. Ова создава проблеми наутро  и напладне кога работниците се качуваат или симнуваат од автобусите. Се бара итна реакција и отстранување на возилото.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,757FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles