17.2 C
New York
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

О. Карбинци го чествува патронот, Христово Вознесение

Со низа активности, претежно спортски, но и преглед на се она што е реализирано од планираните проекти за подобрување на животот на граѓаните, Општина Карбинци денеска го чествува патронот – Христово Вознесение.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,787FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles