14.7 C
New York
Thursday, September 21, 2023

Buy now

spot_img

Анкета: Штипјани го одлагаат купувањето. Чекаат на пониски цени

Штипјани ги одлагаат поголемите купувања и го чекаат најавеното намалување на цените од среда. Денешната анкета го отсликува нивниот став.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles