14.7 C
New York
Thursday, September 21, 2023

Buy now

spot_img

Ризична шахта кај ресторанот Мал Одмор во Штип

Оштетена шахта веќе подолго време е ризик за минувачите покрај ресторанот Мал Одмор во Штип. Гледачи го потенцираат овој проблем поради фрекветноста на преминот и потсетуваат дека изведувачите на градежни работи не треба да поминат неказнето за незавршената работа.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles