ВИДЕО: Зборувал на мобилен, па со „БМВ“ жестоко удрил во „Шкода“ на наплатна рампа во Хрватска !

ВИДЕО: Зборувал на мобилен, па со „БМВ“ жестоко удрил во „Шкода“ на наплатна рампа во Хрватска !

Според неофицијални извори,, возачот на „БМВ-то“ кое здроби „шкода“ на наплатната рампа „СВ. Хелена“ кај Загреб зборувал на мобилен телефон и возел 150 киломтри на час, дознава Јутарњи лист. Видеото...

Read more

„Сифилисот“ коси во Европа заради сексот меѓу мажите – Бројот на болни, зголемен за 70% !

Тинејџер си го продал бубрегот за „Ајфон“ – Сега мора секој ден на дијализа !

Случаите на сифилис во Европа се зголемиле за 70 отсто од 2010 година, главно поради поризичниот секс помеѓу мажите. Ова се наведува во извештајот на Европскиот центар за превенција и...

Read more

Украина, хемиски ќе ги кастрира педофилите !

Украина, хемиски ќе ги кастрира педофилите !

Украинскиот парламент усвои нов закон со кој се вовоедува задолжителна хемиска кастрација за сексуални престпаници, објави „Индепендент“. Законот е усвоен по неколку медиумски експонирани прикзани за злоставувања на малолетници. Украински...

Read more

ВИДЕО: Американски специјалци скокнале врз подморница, полна со 8 тони кокаин !

ВИДЕО: Американски специјалци скокнале врз подморница, полна со 8 тони кокаин !

Американската крајбрежна стража објави видео на кое се гледа како нејзини членови скокаат на подморница во движење која пренесувала речиси 8.000 килограми кокаин во вредност од 232 милиони долари. На...

Read more

15 годишната ќерка на најпознатиот банкар Голдсмит и внука на Ротчајлдс, почина во несреќа !

15 годишната ќерка на најпознатиот банкар Голдсмит и внука на Ротчајлдс, почина во несреќа !

Ќерката на Бен Голдсмит, најпознатата банкарска фамилија во светот, почина во понеделникот по несреќата на семејната фарма. Милионерот и финансиер, нејзиниот тако Бен Голдсмит, објави тажна порака на твитер, во...

Read more

ВИДЕО: Снимиле како моторот гори додека авионот принудно слетувал – За среќа, се завршило добро !

ВИДЕО: Снимиле како моторот гори додека авионот принудно слетувал – За среќа, се завршило добро !

За  време на принудно слетување на авион на компанијата Делта ерлајнс во Северна Каролина, патниците биле толку преплашени што се молеле и пишувале проштални пораки на своите семејства. Авионот со...

Read more

ВИДЕО: И по трет пат, Ангела Меркел чудно се тресеше !

ВИДЕО: И по трет пат, Ангела Меркел чудно се тресеше !

Светските медиуми повторно прашуваат што се случува со германската канцеларка Ангела Меркел, која повторно се тресеше. Канцеларката Меркел повторно е во центарот на вниманието на јавноста откако камерите забележаа дека...

Read more

46 лица во болница во Канада, поради истекување на гас во хотел !

46 лица во болница во Канада, поради истекување на гас во хотел !

Четириесет и шест лица беа хоспитализирани поради истекување гас во хотел во канадскиот град Винипег, соопштија канадските власти. „Можеме да потврдиме дека нема жртви и ниту еден пациент не бара...

Read more
Page 61 of 138 1 60 61 62 138