Tag: автомобил

Ограбен автомобилот на претседателката на Хрватска !

Ограбен автомобилот на претседателката на Хрватска !

Службениот автомобил на хрватската претседателка Колина Грабар Китаровиќ е ограбен. Обезбедувањето го оставило автомобилот отклучен и крадците ја однеле целата опрема, пишува „Нова Тв“. Обезбедувањето било повикано на одговорност, но ...

ВИДЕО: Романец се снимал во живо како вози брзо -Усмртил трудница и нејзиното тригодишно дете !

ВИДЕО: Романец се снимал во живо како вози брзо -Усмртил трудница и нејзиното тригодишно дете !

Три лица загинаа на истокот на Романија кога маж кој во живо пренесувал снимка од брзо возење на Фејсбук, со спортски автомобил слетал од патот и влетал во нивниот двор. ...

ФОТО: Прво се судриле, па едното возило влетало во кафуле во Зрењанин во Србија !

ФОТО: Прво се судриле, па едното возило влетало во кафуле во Зрењанин во Србија !

Тешка сообраќајна несреќа се случила денес во Зрењанин во Србија. Во несреќата учествувале две возила, објави порталот „Зрењанински“. Како што било кажано од полицијата, три лица се пренесени во Ургентен ...

Четиригодишнодевојче, во Хрватска починало од топлотен удар, заборавено во затворен автомобил !

Четиригодишнодевојче, во Хрватска починало од топлотен удар, заборавено во затворен автомобил !

Почина четиригодишно девојченце, кое работници од едно градилиште го пронашле во затворен автомобил во Ровињско село во Истра.Според неофицијални информации од истрагата девојченцето починало од последиците добиени од топлотниот удар ...

ХИТ ФОТО: Босанец влетал со автомобилот во градската фонтана во Зеница !

ХИТ ФОТО: Босанец влетал со автомобилот во градската фонтана во Зеница !

Возач на автомобил изгубил контрола и влетал во градската фонтана во босанскиот град Зеница.Возачот завршил на ургенстно, а засега не е познат степенот на неговите повреди. Освен материјална штета на ...

ВИДЕО: Кој ќе победи меѓу бившите YU возила…Yugo 55, Fiat 126, Zastava 101, Zastava 750…?

ВИДЕО: Кој ќе победи меѓу бившите YU возила…Yugo 55, Fiat 126, Zastava 101, Zastava 750…?

имот на словенечкиот YouTube канал “Atmosferci” ја организираше најинтересната автомобилска трка на годината во овие простори.“Atmosferci” одлучија да утврдат кој е најбрз автомобил од легендарните модели кои доминираа на патиштата ...

Page 1 of 4 1 2 4