Tag: водителка

Бар Рафаели, водителката на „Евровизија“ во Израел, на државата и должи два милиони евра данок ?!

Бар Рафаели, водителката на „Евровизија“ во Израел, на државата и должи два милиони евра данок ?!

Бар е обвинета дека во целост не ги пријавила своите милионски заработувачки во Израел и во странство.Израелскиот супермодел Бар Рафаели, водителка на овогодинашната Евровизија во Тел Авив, ѝ должи на ...

Белград: Автобус и откинал рака на српска ТВ водителка !

Спасена раката на српската водителка: Хирургот кажал дека целосно била откорната, но ја сошиле успешно !

По тешката сообраќајна несреќа и уште потешката операција, хирургот на водителката Деа Ѓурѓевиќ во детали раскажа за „Ало“ во каква состојба била нејзината рака. – Се работеше за потполно откорната ...

Белград: Автобус и откинал рака на српска ТВ водителка !

Белград: Автобус и откинал рака на српска ТВ водителка !

Водителка на телевизија Пинк, Деа Ѓурѓевиќ, беше тешко повредена во сообраќајна несреќа што се случи рано изутрина во Белград. Како што објави „Ало”, несреќата се случила откако убавата водителка имала ...

ВИДЕО: Пратеник се обидел насилно да бакне водителка за време на емисија во живо !

ВИДЕО: Пратеник се обидел насилно да бакне водителка за време на емисија во живо !

Пратеникот во мексиканскиот парламент, Хозе Марија Армента, на крајот од своето гостување во емисијата „Ел Меџор Дија“, која се емитуваше во живо на јавната телевизија, одлучи да се прости од ...