Tag: жена

Жена се возбудила кога ја видела Меркел, па со комбе удрила во нејзиниот авион ?!

Жена се возбудила кога ја видела Меркел, па со комбе удрила во нејзиниот авион ?!

Инцидент се случил на аеродромот во Дортмунд, кога во авионот на германската канцеларка Ангела Меркел, се забило комбе. Меркел претходно разговарала со жената во комбето, па таа најверојатно од возбуда ...

Белгија: Жена вдомила над 100 мигранти во нејзината градина !

Белгија: Жена вдомила над 100 мигранти во нејзината градина !

Една жена во белгиското село Спи предизвика контроверзии меѓу останатите жители давајќи им прибежиште на околу 100 мигранти во својата градина додека се обидуваат нелегално да стигнат до Велика Британија. ...

Хрватска: Маж со пила и исекол два прста на сопругата !

Македонка загина на автопат во Хрватска !

Македонска државјанка го загуби животот во Хрватска кога автомобилот во кој се превезувала излетал од патот и се превртел. Од хрватската полиција информираа дека автомобилот имал германски регистарски таблички и ...

Србија: Мајка ја оставила намерно корпата со бебето во такси а кажала дека внатре има мачка ?!

Србија: Мајка ја оставила намерно корпата со бебето во такси а кажала дека внатре има мачка ?!

Непозната женска личност во такси во Врњачка Бања оставила корпа во која имало дете, под изговор дека во корпата има мачка. Жената во такси возилото влегла со две деца и ...

ВИДЕО: Јагуар нападнал жена во зоолошка, откако се качила на оградата за да си направи селфи !

ВИДЕО: Јагуар нападнал жена во зоолошка, откако се качила на оградата за да си направи селфи !

Во зоолошка градина во Аризона јагуар нападна жена која ја прескокна заштитната ограда за да направи селфи со животното.Нејзините повреди не се опасни по живот, а инцидентот се случил кога ...

Page 1 of 4 1 2 4