Tag: Заработка

ВИДЕО: “Avengers-Endgame”, за една недела заработи милијарда долари !

ВИДЕО: “Avengers-Endgame”, за една недела заработи милијарда долари !

„Одмаздници: завршница“ го оствари најдоброто отворање во филмската историја, станувајќи прв филм кој заработил милијарда долари во првиот викенд од прикажувањето. Според податоците што ги објави „Марвел“, „Одмаздници 4“ заработи ...

ВИДЕО: „Аквамен“ го нокаутираше и Бетмен – Заработи рекордни 1.1 милијарди долари во кината во САД !

ВИДЕО: „Аквамен“ го нокаутираше и Бетмен – Заработи рекордни 1.1 милијарди долари во кината во САД !

Филмот „Аквамен“ со Џејсон Момоа стана најпрофитабилен филм од серијата на стрип херои. И тоа, на сите времиња ! Се очекува оваа недела да ја надмине сумата од 1.1 милијарда ...

Британец заработил 65.000 фунти од продажба на остатоци, од џипот на принцот Филип со кој имаше сообраќајка !

Британец заработил 65.000 фунти од продажба на остатоци, од џипот на принцот Филип со кој имаше сообраќајка !

Британецот ги спасил и продал остатоците од џипот од несреќата, управуван од принцот Филип.Мажот одлучил да го искористи инцидентот со сопругот на кралицата Елизабета втора и собрал дел од искршените ...