Tag: зоки

ВИДЕО: И премиерот Заев се појави во снимките на „Боки 13“ – Трета снимка која го инволвира и „Зоки“ ?!

ВИДЕО: И премиерот Заев се појави во снимките на „Боки 13“ – Трета снимка која го инволвира и „Зоки“ ?!

Во третото продолжение од видео и аудио снимките кои италијанскиот весник „Ла верита“ ги објавува за случајот „Рекет“ се слуша како Бојан Јовановски, Јордан Камчев и, како што вели италијанскиот ...

ХИТ ВИДЕО: Поздрав од Зоки „Северномакедонскиот“ до бугарскиот премиер Борисов, преку Пендаровски !

ХИТ ВИДЕО: Поздрав од Зоки „Северномакедонскиот“ до бугарскиот премиер Борисов, преку Пендаровски !

На социјалните мрежи се споделува видео од средбата на Пендаровски и Борисов во Сараево. Македонскиот претседател му приоѓа на Борисов и се прегрнуваат. По ова на видеото се слуша како ...