Tag: кевин

Холивудскиот актер Кевин Спејси, во Белград на „жолта“ и ајвар ?!

Холивудскиот актер Кевин Спејси, во Белград на „жолта“ и ајвар ?!

Популарниот американски актер Кевин Спејси го “уловиле“ во некој од рестораните во Белград, а Ѓорѓе Ѓоковиќ меѓу другото му правел друштво заедно со прекрасната балканска храна и пијалаци. Кевин и ...

ВИДЕО: Комичарот Кевин Харт пренесен во болница со тешки повреди, по сообраќајна несреќа !

ВИДЕО: Комичарот Кевин Харт пренесен во болница со тешки повреди, по сообраќајна несреќа !

Познатиот комичар Кевин Харт е во болница со серизони повреди на грбот , откако преживеа тешка сообраќајна несреќа.Несреќата што се случила ноќеска , по некое чудо , сите ја преживеале. ...

Кевин Харт се повлече од улогата на водител на Оскарите, но не се извини за геј твитовите !

Кевин Харт се повлече од улогата на водител на Оскарите, но не се извини за геј твитовите !

Американскиот комичар Кевин Харт вчера се откажа од улогата водител на церемонијата на доделување на Оскарите само два дена по именувањето, поради реакцијата на неговите стари хомофобични твитови. Харт на ...