Tag: коментари

Заради острите коментари, на Меси му се заканува двегодишна суспензија во дресот на Аргентина !

Заради острите коментари, на Меси му се заканува двегодишна суспензија во дресот на Аргентина !

Лионел Меси би можел да не заигра повеќе за аргентинската репрезентација ако се остварат најавите дека КОНМЕБОЛ ќе му изрече суспензија од две години. Причина за тоа се неговите коментари ...

Катимерини: Заев и се додворува на домашната јавност додека да поминат уставните измени !

Катимерини: Заев и се додворува на домашната јавност додека да поминат уставните измени !

Амандманите на македонскиот устав, кои треба да бидат ратификувани наскоро во парламентот, се во согласност со Преспанскиот договор меѓу Скопје и Атина, соопшти неименуван извор од грчката влада за државната ...