Tag: лице

ВИДЕО: Србија синоќа ја погодиле над 15.000 молњи – Испукани над 800 градобијни ракети !

Гром удрил во куќа во Загреб – Повредено едно лице !

Невремето пропратено со обилни дождови и силен ветер предизвика значителна штета во Хрватска. Во Загреб едно лице е повредено, откако гром го запали неговиот дом. Поради невремето пожарникарите во главниот ...

ВИДЕО: Кинез не и купил добар подарок на девојката, па добил јавно 50 шлаканици !

ВИДЕО: Кинез не и купил добар подарок на девојката, па добил јавно 50 шлаканици !

Неименуван Кинез е прогласен за жртва на злоставување откако неговата девојка му удрила шлаканици во јавност и тоа најмалку 52 пати, бидејќи била вознемирена затоа што не ѝ купил телефон ...

ВИДЕО: Мобилниот и експлодирал во лице, додека разговарала !

ВИДЕО: Мобилниот и експлодирал во лице, додека разговарала !

Жена која била вработена во индонезиската државна служба е повредена кога нејзиниот мобилен телефон експлодирал додека телефонирала. Нетиа (27) се здобила со изгореници од телефонот кој и бил приклучен на ...