Tag: маж

Иран: Жена се самозапалила, откако ја фатиле дека е облечена како маж за да влезе на фудбалски натпревар ?!

Иран: Жена се самозапалила, откако ја фатиле дека е облечена како маж за да влезе на фудбалски натпревар ?!

Иранка се запали со бензин откако била приведена поради тоа што се облекувала како маж за да може да влезе на фудбалски стадион за да гледа натпревар. Таа се запалила ...

По пукањето во Кочани – поднесена кривична за убиство во обид

Црна Гора: Маж со пиштол и маска на глава влетал во ресторан во градот Бар !

Барската полиција трага по вооружан маж, кој синоќа упаднал во ресторанот „Савоја“ и со маска на лицето и пиштол во раката го пребарувал локалот.Полицијата го блокира Бар во целост. Црногорските ...

Сакал да се самоубие скокајќи од водопадите на Нијагара, ама преживеал !

Сакал да се самоубие скокајќи од водопадите на Нијагара, ама преживеал !

Маж кој намерно се фрлил во водопадите на Нијагара, е пронајден жив и здрав педесетина метри подолу, објави канадската полиција во средата. Полицијата во округот Нијагарини водопади примила повик во ...

Белорусија: Средношколец ја убил наставничката со нож !

Синоќа во Сплит избоден маж !

Синоќа во центарот на хрватскиот град Сплит бил избоден маж, пренесува Индекс.хр. Според овие информации, полицијата добила дојава околу 20.10 часот, а како што информираат, непознат човек избодел 53-годишен маж, ...

ВИДЕО: Маж се самозапалил во паркот пред Белата куќа во Вашингтон !

ВИДЕО: Маж се самозапалил во паркот пред Белата куќа во Вашингтон !

Неидентификуван маж се запали пред минувачите во паркот Елипс во Вашингтон, недалеку од Белата куќа, пренесуваат американските медиуми.Од противпожарната служба на Вашингтон потврдија за „Си-Ен-Би-Си“ дека од паркот Елипс е ...

Page 1 of 3 1 2 3