Tag: пад

Девојче му се лизнало на дедото од раце и починало при пад од 11 кат на крузер !

Девојче му се лизнало на дедото од раце и починало при пад од 11 кат на крузер !

Едногодишно девојче загина во неделата, откако се лизнало од раката на нејзиниот дедо и паднало од 11. кат на крузер подготвен да отплови од Порторико. Полицијата вчера ги потврди зборовите ...

Босански средношколец загинал на екскурзија во Прага – Паднал од прозорецот на хотелот !

Босански средношколец загинал на екскурзија во Прага – Паднал од прозорецот на хотелот !

Седумнаесетгодишен ученик на Средното техничко училиште за графички технологии, дијзан и мултимедиа од Илиџа загина по пад од прозорец на хотел во Прага, каде учениците престојувале на екскурзија. Босанското Министерство ...

ВИДЕО: Мал авион се сруши во Северна Каролина – Загинале четири лица !

ВИДЕО: Мал авион се сруши во Северна Каролина – Загинале четири лица !

Во пад на мал авион во американската држава Северна Каролина загинаа четири лица.Во авионската несреќа загинале сите четири лица во авионот . Спасувачите неколку часа без во потрага по телото ...

ВИДЕО: Холандска манекенка паднала од 20 кат по свингерска забава со богаташ, но полицијата тврди дека починала пред падот ?!

ВИДЕО: Холандска манекенка паднала од 20 кат по свингерска забава со богаташ, но полицијата тврди дека починала пред падот ?!

Холандската манекенка, 18-годишната Ивана Смит, чие безживотно тело било пронајдено по свингерска забава во Куала Лумпур, била мртва пред падот од балконот на 20-ти кат, стои во новиот извештај од ...

Page 1 of 3 1 2 3