Tag: рака

Словенија: Си ја отсекла намерно раката за да добие осигурување од над 380.000 евра ! На крај останал и без пари и без рака !

Словенија: Си ја отсекла намерно раката за да добие осигурување од над 380.000 евра ! На крај останал и без пари и без рака !

Словенка намерно си ја отсекла раката за да земе пари од осигурувањето. Но, измамата била откриена, а таа останала покуса за 383.000 евра. Овој неверојатен случај на измама што го ...

Белград: Автобус и откинал рака на српска ТВ водителка !

Спасена раката на српската водителка: Хирургот кажал дека целосно била откорната, но ја сошиле успешно !

По тешката сообраќајна несреќа и уште потешката операција, хирургот на водителката Деа Ѓурѓевиќ во детали раскажа за „Ало“ во каква состојба била нејзината рака. – Се работеше за потполно откорната ...

Белград: Автобус и откинал рака на српска ТВ водителка !

Белград: Автобус и откинал рака на српска ТВ водителка !

Водителка на телевизија Пинк, Деа Ѓурѓевиќ, беше тешко повредена во сообраќајна несреќа што се случи рано изутрина во Белград. Како што објави „Ало”, несреќата се случила откако убавата водителка имала ...