Tag: секс

Албанија: Странски амбасадор на видео во секс скандал – Видеото го има и претседателот Илир Мета !?

Албанија: Странски амбасадор на видео во секс скандал – Видеото го има и претседателот Илир Мета !?

Во Албанија деновиве на големо се зборува за еден секс скандал, каде е вмешан странски амбасадор. За видеото има прозборено и претседателот на државата Илир Мета. Според пишувањата на албанските ...

БИЗАРНО: Германка починала на медениот месец, бидејќи четири дена имала непрекинато секс со сопругот !?

БИЗАРНО: Германка починала на медениот месец, бидејќи четири дена имала непрекинато секс со сопругот !?

Германецот Ралф е осуден на условна казна поради смртта на својата сопруга Кристел од премногу секс. 52 годишниот Ралф и 49 годишната Кристел се венчале минатата година и двајцата сакале ...

Тинејџер си го продал бубрегот за „Ајфон“ – Сега мора секој ден на дијализа !

„Сифилисот“ коси во Европа заради сексот меѓу мажите – Бројот на болни, зголемен за 70% !

Случаите на сифилис во Европа се зголемиле за 70 отсто од 2010 година, главно поради поризичниот секс помеѓу мажите. Ова се наведува во извештајот на Европскиот центар за превенција и ...

Швеѓаните им направија водич за секс и врски на мигрантите !

Швеѓаните им направија водич за секс и врски на мигрантите !

Водичот за секс и за врски за мигрантите во Шведска се покажа изненадувачки популарен надвор од границите на скандинавските земји, особено на Блискиот Исток, објави Шведското Радио. Веб-страницата youmo.se беше ...

Двајца словенци од проституција заработиле 14 милиони евра !

Секс индустријата пропаѓа во Амстердам ! Слаб профит и интерес за проститутки !

Многу жени кои го продаваат своето тело во Амстердам, се повеќе се мачат да привлечат муштерии кои сакаат да платат, затоа што нивните излози ги сокриваат туристи кои прават селфи ...

Отворила училиште за орален секс во Белград – Најмладата „ученичка„ има 24 години ?!

Отворила училиште за орален секс во Белград – Најмладата „ученичка„ има 24 години ?!

Во центарот на Белград Ники Престиж отворила училиште за орален секс во центарот на градот, пренесува порталот “длану“. Оваа 36-годишна жена дошла на идеја да отвори училиште за орален секс ...

Page 1 of 2 1 2