Tag: снимка

ВИДЕО: И премиерот Заев се појави во снимките на „Боки 13“ – Трета снимка која го инволвира и „Зоки“ ?!

ВИДЕО: И премиерот Заев се појави во снимките на „Боки 13“ – Трета снимка која го инволвира и „Зоки“ ?!

Во третото продолжение од видео и аудио снимките кои италијанскиот весник „Ла верита“ ги објавува за случајот „Рекет“ се слуша како Бојан Јовановски, Јордан Камчев и, како што вели италијанскиот ...

ВИДЕО: Нова аудио снимка за „Рекетот“ на Боки 13 – Се слуша и наводно глас на Катица Јанева ?!

ВИДЕО: Нова аудио снимка за „Рекетот“ на Боки 13 – Се слуша и наводно глас на Катица Јанева ?!

Италијанскиот весник „Ла Верита“ утринава објави ново видео, составено од четири нови аудиоснимки од разговори меѓу Орце Камчев и Бојан Јовановски – Боки 13 за случајот „Рекет“. Првин, двајцата разговараат ...

ВИДЕО: Италијански медиум објави снимка како „Боки 13“ зема пари од Орце Камчев !

ВИДЕО: Италијански медиум објави снимка како „Боки 13“ зема пари од Орце Камчев !

Со торба полна пари осомничените во „Рекет“ Бојан Јовановски и Зоран Милески Кичеец заминуваат од домот на Орце Камчев. Ова јасно се гледа од видеото кое утринава ја обиколи Македонија ...

ВИДЕО: Снимиле како моторот гори додека авионот принудно слетувал – За среќа, се завршило добро !

ВИДЕО: Снимиле како моторот гори додека авионот принудно слетувал – За среќа, се завршило добро !

За  време на принудно слетување на авион на компанијата Делта ерлајнс во Северна Каролина, патниците биле толку преплашени што се молеле и пишувале проштални пораки на своите семејства. Авионот со ...

Антикорупциската комисија отвори предмет, за сомнителниот тендер на Рашковски !

ВИДЕО: Само што се извини Рашковски, нова аудио снимка за местење на тендерот од страна на генералниот секретар на Владата !

Порталот „Економски Лидер“ објави нов аудио снимка од разговорот кој се водел помеѓу генералниот секретар на Владата, Драги Рашковски, и претставници од италијанската компанија „Леонардо“, во врска со тендерот за ...

ВИДЕО: Австрискиот вицеканцелар во скандал – Објавена снимка како договара сомнителни зделки !

Русија негира вмешаност во австрискиот скандал со објавената снимка за вицепремиерот, заради која падна Владата !

Русија нема ништо со политичкиот скандал во Австрија , каде се објавени компромитирачки снимки од политичари од владејачка партија со наводна руска милионерка.Снимката на која се гледа лидерот на крајно ...

ВИДЕО: Австрискиот вицеканцелар во скандал – Објавена снимка како договара сомнителни зделки !

ВИДЕО: Австрискиот вицеканцелар во скандал – Објавена снимка како договара сомнителни зделки !

Неколку дена пред изборите во Европа, европските десничари ги тресе мега скандал откако се појави снимка како заменик канцеларот на Австрија на Ибица договорал матни зделки со жена која се ...

ФОТО: Што се крие под килограмите шминка на Јелена Карлеуша ?!

Србите потпишуваат петиција за да се објави „експлицитната„ снимка на јелена Карлеуша со фудбалерт Врањеш !?

Порно-аферата на Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш продолжува да ја „забавува“ јавноста. По еден и пол месец откако се зборува дека постои и експлицитно видео, на Интернет се појави ...

Page 1 of 2 1 2