Tag: снимки

ВИДЕО: Унгарски градоначалник и политичар предизвика скандал – Објавени снимки од оргии и користење на дрога !

ВИДЕО: Унгарски градоначалник и политичар предизвика скандал – Објавени снимки од оргии и користење на дрога !

Од минатата недела на еден блог почнаа да се објавуваат снимки од Золт Боркаи , градоначалник на градот Гјор и поранешен претседател на Олимпискиот комитет на Унгарија. По објавите на ...

Сведочењето на Верушевски отвора нов скандал со прислушуваните „бомби“ – Тој тврди дека разговорите биле модификувани ?!

Сведочењето на Верушевски отвора нов скандал со прислушуваните „бомби“ – Тој тврди дека разговорите биле модификувани ?!

Поранешниот разузнавач Зоран Верушевски се оградува од прислушуваните разговори и тврди дека лично не ги предал „бомбите“ во СДСМ. На рочиштето во предметот Таргет -Тврдина, тој конечно се појави и ...

“Kurir.rs”: Во телефонот на Боки 13, експлицитни фотки од „дружба“ со српски политичар ?

“Kurir.rs”: Во телефонот на Боки 13, експлицитни фотки од „дружба“ со српски политичар ?

Во телефонот на уапсениот Бојан Јовановски, полицијата пронашла шокантна преписка со еден српски политичар. Пронајдени се дури и експлицитни фотографии од нивното интимно дружење, кои во моментов ги поседуваат истражните ...

ВИДЕО: Нова аудио снимка за „Рекетот“ на Боки 13 – Се слуша и наводно глас на Катица Јанева ?!

Италијаните ги добиле снимките од „Рекет“ од македонски службеници – Најавуваат нови скандали !?!

Загрижени службеници од македонската администрација ги предале видео и аудио снимките од случајот „Рекет“ на италијанскиот весник Ла верита кои изминативе четири дена објавува стории и материјали за скандлот што ...

По апсењето на Бојан Јовановски, претрес во семејната куќа и во неговата канцеларија во 1ТВ !

30 дена притвор за Боки 13 – Одземен телефонот на Катица, а обвинителството имаи видео снимки за изнудата на пари !

Двајцата осомничени во случајот „Рекет“, Бојан Јовановски и Зоран Милевски добија 30 дневен притвор. ОЈО го одзеде и мобилниот телефон на Катица Јанева за да ги провери врските со осомничените. ...

Албанскиот премиер Рама ќе тужи германски новинар – Тој му порача дека германските судови не се корумпирани како неговите !

Албанскиот премиер Рама ќе тужи германски новинар – Тој му порача дека германските судови не се корумпирани како неговите !

Објавените снимки од прислушуваните разговори во германскиот весник „Билд“ го налутија албанскиот премиер Еди Рама,кој најави тужба против новинарот Питер Тиде. Рама на Твитер напиша дека одлучил ова прашање „да ...

Германски „Билд“ објави компромитирачки мафијашки снимки за албанскиот премиер Рама – Нашиот Премиер Заев, не верува дека тој е таков ?!

Германски „Билд“ објави компромитирачки мафијашки снимки за албанскиот премиер Рама – Нашиот Премиер Заев, не верува дека тој е таков ?!

Најтиражниот германски весник Билд објави “бомби” во кои се споменуваат албанскиот премиер Еди Рама, купување изборни гласови, мафијаши што преговараат да станат пратеници, нарко босови и високи членови на Социјалистичката ...

ВИДЕО: Катедралата Нотр Дам во Париз, поради пожар остана без кров !

ВИДЕО: Снимките од дрон, ќе ви покажат што уништи пожарот на катедралата Нотр Дам во Париз !

Париз и Франција се уште се во шок од пожарот кој ја зафати катедралата Нотр Дам и уништи голем дел од нејзината конструкција. Популарната катедрала гореше цели девет часа, а ...

ВИДЕО: Терористички напади во две џамии во Нов Зеланд, во кои загинаа 49 лица !

Фејсбук избришал над 1.5 милион видеа од нападите во Нов Зеланд кои корисници ги објавиле !

Фејсбук избришал 1,5 милиони видеа само во првите 24 часа откако се случи масакарот во две џамии во Нов Зеланд, во кој загинаа педесетина лица. Потпаролот на Фејсбукот во Нов ...

Ќе остане тајна како Груевски побегна во Унгарија, оти во Албанија, безбедносните снимки сами се избришале ?!

Ќе остане тајна како Груевски побегна во Унгарија, оти во Албанија, безбедносните снимки сами се избришале ?!

Тим од обвинителството се врати со празни раце од Албанија. Нема снимки од граничните премини кои требаше да дадат одговор за бегалската рута на Никола Груевски. Биле избришани автоматски, вели ...

Page 1 of 2 1 2