Tag: србија

ВИДЕО: Србија синоќа ја погодиле над 15.000 молњи – Испукани над 800 градобијни ракети !

ВИДЕО: Србија синоќа ја погодиле над 15.000 молњи – Испукани над 800 градобијни ракети !

Силно невреме со град ги погоди синоќа Банат, Белград и западна Србија. Над 15.000 громови ја погодиле Србија минатата ноќ.Делови од Србија синоќа ги погоди силно невреме, а во некои ...

Во Србија се појавила нова силна дрога со имиња „Јагода“, „Боровница“ и „Мастика“ ?!

Во Србија се појавила нова силна дрога со имиња „Јагода“, „Боровница“ и „Мастика“ ?!

На улиците во Србија се појави нова дрога, синтетички канабиноид чие дејство е 100 пати посилно од дејството на марихуаната. Тоа е шеста психоактивна супстанца која во последните година дена ...

ВИДЕО: Четири лица повредени откако автобус влетал во трафика во Србија !

ВИДЕО: Четири лица повредени откако автобус влетал во трафика во Србија !

Четири лица се повредени откако автобус влетал во трафика во Србија. Како што пренесуваат српските медиуми, автобусот прво удрил во бело југо, а потоа во напуштената трафика. Предниот дел на ...

ВИДЕО: Во судир на автобус и камион во Србија, загинаа двајца возачи и двајца патници !

ВИДЕО: Во судир на автобус и камион во Србија, загинаа двајца возачи и двајца патници !

Во страшната несреќа која се случи во Србија денес, загинаа двајца возачи, на автобусот и камионот кој се судрија, како и двајца патници чиј идентитет не е познат. Возачите се ...

Page 1 of 6 1 2 6