Tag: телефон

“Kurir.rs”: Во телефонот на Боки 13, експлицитни фотки од „дружба“ со српски политичар ?

“Kurir.rs”: Во телефонот на Боки 13, експлицитни фотки од „дружба“ со српски политичар ?

Во телефонот на уапсениот Бојан Јовановски, полицијата пронашла шокантна преписка со еден српски политичар. Пронајдени се дури и експлицитни фотографии од нивното интимно дружење, кои во моментов ги поседуваат истражните ...

Шефицата на СЈО, Катица Јанева си поднесе оставка !

Во вториот телефон на Катица Јанева нема тајни – Таа избришала се !?

Шефицата на Обвинителството за организиран криминал и корупција Вилма Рускоска ексклузивно за Канал 5 потврди дека е извештачен и вториот мобилен телефон на Катица Јанева. Обвинителката Русковска, вели дека во ...

“ЕУ ја водат копилиња”, кажа Борис Џонсон, бившиот шеф на британската дипломатија !

Кандидатот за нов британски премиер Борис Џонсон, прекинал разговор со Трамп на телефон, мислејќи дека е шега ?!

Поранешниот британски министер за надворешни работи и сегашен кандидат за премиер на таа земја Борис Џонсон изјави дека американскиот претседател Доналд Трамп, при неодамнешната посета на Лондон, се обидел со ...

ВИДЕО: Мобилниот и експлодирал во лице, додека разговарала !

ВИДЕО: Мобилниот и експлодирал во лице, додека разговарала !

Жена која била вработена во индонезиската државна служба е повредена кога нејзиниот мобилен телефон експлодирал додека телефонирала. Нетиа (27) се здобила со изгореници од телефонот кој и бил приклучен на ...