Tag: тепа

ВИДЕО: Американски полицаец претепал 11 годишно девојче, оти купило премногу млеко ?!

ВИДЕО: Американски полицаец претепал 11 годишно девојче, оти купило премногу млеко ?!

Полицаец од Ново Мексико поднесе оставка откако е снимен како употребува прекумерна сила при совладувањето на 11-годишно девојче, која од училишната кантина наводно земала премногу млеко. Од полициската станица Фармингтон ...

Виена: Босанец и пукал во глава на својата бивша девојка на сред улица !

Австрија: Над 20 момчиња бранеле Србинка од полицајци кои сакале да ја уапсат, оти тепала момче !?

Дваесет и едногодишна Србинка направила хаос во Виена, по што три полицајци биле повредени, три лица уапсени и биле уништени полицајски автомобил и мотори, пренесуваат српски медиуми. Полицајците дошле по ...

Учителка во Бугарија добила 12 месеци условна затворска казна, оти претепала ученик со стап и шлаканици !

Учителка во Бугарија добила 12 месеци условна затворска казна, оти претепала ученик со стап и шлаканици !

Учителка од Шумен, во Бугарија добила условна затворска казна од 12 месеци, затоа што претепала ученик со стап и шлаканици. Како што пишува порталот „24 часа“ учителката користела застарен метод ...

ВИДЕО: Маж претепал жена во Сараево на улица, а потоа се појавил боксер кој му вратил со иста мерка !

ВИДЕО: Маж претепал жена во Сараево на улица, а потоа се појавил боксер кој му вратил со иста мерка !

Пред познатиот сараевски клуб ,,Доријан Греј” безбедносните камери снимиле како маж претепува жена , а потоа на него налетува познатиот босански ММА боксер Денис Стојниќ. Безбедносните камери го снимиле мажот ...