Tag: центар

ВИДЕО: „Ферари“ останало без бензин, па го блокирало сообраќајот во Загреб !

ВИДЕО: „Ферари“ останало без бензин, па го блокирало сообраќајот во Загреб !

На социјалните мрежи во Хрватска е објавено видео од скапо Ферари како го блокира целиот сообраќај во центарот на Загреб.Новото Ферари застана на крстосница во центарот на загреб , така ...

ФОТО: Со автомобил влетал во трговски центар во Хамбург !

ФОТО: Со автомобил влетал во трговски центар во Хамбург !

Автомобил со полна брзина удри во трговски центар во германскиот град Хамбург, јавуваат локални медиуми. Според пишувањето на „Хамбургер абендблата“, девет лица се пренесени во болница. Зградата на трговскиот центар ...

ВИДЕО: Силна експлозија во центарот на Париз – Уништени автомобили и зграда во пламен !

ВИДЕО: Силна експлозија во центарот на Париз – Уништени автомобили и зграда во пламен !

Силна експлозија го потресеНа улиците има уништени автомобили и оштетени згради центарот на Париз. Најмалку една зграда е во пламен , а спасувачките екипи се на терен . Најверојатна причина ...